News > 2015 Year > Türkiye ve Dünya Belediyecilerinin Dev Buluşması

01 – 03 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya Expo Center da açılacak 5 . Anfaş CityExpoUluslararası  Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı bu sene belediyelerden çok büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin en kapsamlı ve en yoğun ziyaretçi alan Belediye Ekipmanları fuarına 1500 ‘ün üzerinde belediye başkanı ve yardımcılarının ziyareti kesinleşti.

Her sene Belediyelerin yanı sıra  Karayolları’nın , DSİ, Devlet Malzeme Ofisi vb kamu kuruluşlarının , kooperatiflerin , organize sanayi sitelerinin ve üniversitelerin alt ve üst yapı ihtiyaçlarını karşılamak için tercih ettikleri  Anfaş CityExpo Fuarına bu sene yabancı belediyelerin de ilgisi büyük oldu.

 

Anfaş CityExpo Fuarında firmalar  Belediye Araçları, Ulaşım Araçları, Geçiş ve Aktarma Sistemleri, Belediye Demirbaş ve Tüketim Malzemeleri, Kent Mobilyaları, Park-Bahçe Düzenlemesi Ekipmanları ve Donanımı, Bahçe-Süs Bitkileri, Peyzaj Ekipmanları, Altyapı, Su, Gaz, Yol Malzeme ve Ekipmanları, Arıtma Sistemleri , Ekipmanları, Temizlik ve Bakım ekipmanları ve malzemeleri, Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri, Spor Tesisi Ekipman ve Donanımları, Spor Malzemeleri, Güvenlik, Yangın, İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleri, Elektrik, Elektronik-Bilgisayar-Otomasyon-Yazılım, E-Belediyecilik sistemleri gibi farklı ürün grupları sergileyecekler.

Türkiye genelinden belediyelerin  destandlarında hizmetlerini tanıtacağı Anfaş CityExpo Fuarı halkın ziyaretine de açık olacaktır. Fuarın son günü olan 3 Nisan Cuma günü halk oyunları gösterisi ve Türk Halk Müziği Konseri düzenlenecektir. Tüm halkımız davetlidir.

 

Münevver Duran

Fuar Direktörü

destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler