Neden Ziyaret Etmeli ?NEDEN ANTALYA'DA ŞEHİRCİLİK FUARI

- Türkiye, genç nüfusu ile konut talebinin yüksek olduğu bir ülkedir. Yeni konutların yapılması için bir çok şehirde, yeni yapılaşmalar, yeni semtler inşa edilmektedir. Bu gelişme de şehircilik altyapısında ve üst yapısında muhtelif ihtiyaçları gündeme getirmektedir.

- Antalya'nın yanı sıra, Anadolu'da bir çok il, hızla yenilenmekte ve modernleşmektedir. Şehirlerin altyapı ve üst yapı ihtiyaçları sürekli güncel kalmaktadır.

- Harika iklimi ve doğal güzellikleriyle ünlü Antalya, turizm ve tarım yatırımları ile çok hızlı büyüyen ve gelişen kentlerden biridir. Yeni inşa edilen semtler, şehir altyapısının da gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Antalya ve belediyeleri hızla gelişen, hızla büyüyen belediyelerdir. Bu gelişmenin, büyümenin doğal bir sonucu olarak da, farklı alanlarda ürün ve hizmet sunan tedarikçilere ihtiyaç duyulmaktadır.

- Antalya, ulaşım, konaklama, turizm ve tüm diğer imkanlarıyla, uluslararası fuarların organize edilmesi için ziyaretçi ve katılımcılara çok önemli fırsatlar sunmaktadır.

- Uluslararası bir fuar organizatörü olarak Pyramids Grup Fuarcılık, belediye başkanlarının, yerel yönetimlerin katkıları ve desteği ile, Türkiye'nin uluslararası düzeydeki en iddialı şehircilik fuarını organize etmek için yola çıkmıştır.

destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler