Haberler > 2014 Yılı

Doğal Taş Sektörünün Öncü İsmi Okumuşlar CityExpo'da Stant Açacak

Doğaltaş sektörüne 1955 yılında başlamıştır.1970li yıllarda yerel yönetimlere ve özel sektöre doğal parke taşı-xar taşı ile yol kaldırım düzenleme işleri yapılmıştır.1980'li yıllarda andexil taş ocağımız hizmete açılmıştır

Günümüzde ise belediye ve özel sektöre yol, kaldırım, piknik alanlar, çocuk parkları, futbol basketbol sahaları tenis kortları ile çeşitli inşaat işleri ile hizmet vermekteyiz Bunun yanısaıra 2006 yılında hizmete giren beton parke ve bordür üretim tesislerimiz 10.000 m2 üzerinde 3.000 m2 kapalı alanda kurulmuş olana modern ve teknolojik donanımlı makinalarda günlük 2.000 m2 beton parke taşı 4.000 m beton bordür taşı üretimi yapılmaktadır

2012 yılında kurmuş olduğumuz kumlama makina hattımız ile modern kentlerin yapılanmasında büyük payı olan Okumuşlar doğal renkli granüllü mikronize ham maddeleri ile üretilen 'kumlamalı plak parke taşları' ile kamu kurumları ve özel sektöre hizmet vermektedir

Okumuşlar bünyesinde pembe ve gri andezit taş ocağı, gri bazalt taş ocağı ile beton parke bordür tesisleri bulunmaktadır

Okumuşlar 50 yıllık iş tecrübesi ile gelişmiş hizmet ağı ve araç parkı ile yeni yatırımlara istihdama yönelik yeni projelerle emin adımlarla yürümeye devam etmektedir

Hall 6 Stant 4K1'de yerimizi aldık

 

Kosova , İran ve Irak'tan Gelecek Belediye Başkan ve Yöneticileri Satınalma Görüşmelerini CityExpo 2013'te Gerçekleştirecek
17- 19 Nisan 2013 tarihleri arasında 4.sü gerçekleşecek olan Anfaş CityExpo Fuarı İran, Irak ve Kosova’ dan önemli heyetler ağırlayacak.

Irak heyeti bünyesinden
, Erbil, Musul, Bağdat ve Kerkük bölgelerinden bir çok müteahhit, yatırım komisyonu üyesi, iş adamı, mühendis ve belediye yetkilisi fuar ziyareti gerçekleştirecek. Genel olarak iş ve inşaat makinaları, kamu araçları, kanalizasyon araçları, belediye demirbaş malzemeleri, kent aydınlatma ürünleri, alt yapı elemanları, atık arıtma sistemleri ve temizlik ekipmanları ile ilgilendiklerini belirten heyet üyeleri bunların yanı sıra fuarda  şehircilik teknolojileri alanında gerçekleşen yenilikleri de görmeyi umduklarını dile getirdiler.

İran’dan gelecek olan 25 kişilik heyet
ağırlıklı olarak Tahran ve Tebriz bölgelerinden gelecek ziyaretçilerden oluşacak. Yaklaşık 25 kişiden oluşan heyet içerisinde belediye yetkilileri, iş adamları, mühendisler ve müteahhitler bulunuyor. Asfalt araçları, kamu araçları, sokak bakım araçları, kent aydınlatma üniteleri gibi bir çok ürün grubuna ilgi duyan heyet üyeleri fuar katılımcıları ile yeni işbirliklerine imza atmak niyetinde olduklarını belirttiler.

Kosova’dan Anfaş CityExpo Fuarı’na katılacak olan heyet
ise yaklaşık olarak 40 kişiden oluşuyor. Fuara katılmaktaki amaçlarının şehircilik ve teknolojilerine dair her türlü ürünü ve hizmeti gözlemleyerek ihtiyaç duydukları ürünler konusunda satın alma anlaşmaları imzalamak olduğunu ifade eden heyet üyeleri Anfaş City Expo Fuarı’nın Türkiye’deki şehircilik ve teknolojileri sektörünü gözlemlemek açısından çok önemli bir etkinlik olduğunu dile getirdiler.

Türkiye’deki şehircilik ve teknolojileri sektörünü daha yakından tanıyacak ve ihtiyaç duydukları ürünlere yönelik olarak satın alma görüşmeleri gerçekleştirecek olan heyet üyeleri fuar katılımcıları ile Antalya Expo Center’da buluşacak.
Katılımcıları ve Ziyaretçileri İçin Yeni Ufuklar Açacak Olan Anfaş CityExpo Fuarı 17- 19 Nisan 2013 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek
Değerli Yöneticiler ve Sektör Profesyonelleri
 
Şehircilik ve Teknolojilerinin en son yeniliklerinin sergileneceği Anfaş CityExpo Fuarına hoş geldiniz. 
4. Kez katılımcı ve ziyaretçilerimize, şehircilik teknolojilerinin Türkiye’de gerçekleştirilen en etkin ve kapsamlı fuarını açmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. 
 
 Anfaş CityExpo 4. Yılında bugün için artık sektör firmaları ile ürünlerin kullanıcılarının buluştuğu çok önemli bir ortam olmuştur. Anfaş CityExpo başta belediye mensupları olmak üzere ziyaretçiler tarafından mutlaka takip edilen sektörün geleneksel fuarı kimliğini kazanmıştır, fuarda sergilenen ürünlerin kullanıcısı olan tüm kesimlerin ajandasında ziyaret edilmek üzere mutlaka bulunan bir etkinlik olarak yerini almıştır.
 
Her yıl farklı bir ana temanın işlendiği fuarımızda bu yıl 'ulaştırma teması' ele alınacak. Her geçen yıl hızla büyüyen Anfaş CityExpo 2013’de kent içi ve kentler arası yolcu ve yük taşımacılığında kullanılan taşıtlar, toplu ulaşım sistemindeki gelişmeler, trafik yönetimi ve planlaması, ulaştırma yönetiminde yer alan tüm kurumlar ve bunlar arasındaki koordinasyon, yol güvenliği ve güvenliğin arttırılmasında kullanılan tüm ekipmanlar, akıllı ulaşım sistemleri ve bu alandaki son teknolojik gelişmeler sergilenecek.

Günümüzde ülkelerin en büyük problemlerinden biri olan trafik yönetimi konusunda gelişen teknolojilerin sergileneceği fuar kapsamında ulaşım sektörünün önde gelen kurum, oda, dernek, birlik ve üniversitelerin desteğini alarak ulaşım ve ülke trafik planlamasının standartlarını belirlemek üzerine paneller düzenleyerek 'Ulaştırma' teması ele alınacak. Çağdaş kentlerin gündemindeki en önemli konu olan trafik, yol güvenliği, park sistemleri ve toplu taşımacılık alanında üretim yapan ulusal ve uluslar arası firmalar, son teknoloji modern çözümleri, en son gelişmeleri merkezi ve yerel otoritelere tanıtma fırsatını Anfaş CityExpo’da yakalayacaklar.

Fuarda Ulaştırma teması kapsamında kara ulaşımı, hava ulaşımı, deniz ulaşımı ve demiryolları ele alınarak Türkiye Cumhuriyeti’nin sanayisinin büyümesini, uluslar arası ticaretin genişlemesini ve insanların daha hızlı ve kolay seyahat etmesini sağlamaktır. Ayrıca modern ve güvenilir ulaştırma ile Türkiye’nin 2023 yılı sanayi, kalınma ve ihracat hedeflerinin gerçekleşmesine de katkı sağlayacaktır.
CityExpo sadece sektör firmaları ile ziyaretçilerimizi bir araya getiren ve ticaretin yapıldığı bir organizasyon olmaktan çıkıp, halkın belediyelerimizin, kamu kurumlarımızın yaptığı işlerin önemini görüp anlayabilmeleri ve bilinçlenmenin artması açısından önemli bir etkinlik olmuştur.  
Belediye Başkanlarının, Başkan Yardımcılarının ve Birim Amirlerinin  katılıp bilgi alışverişinde bulunacakları Yerel Yönetimler Sempozyumu Türkiye Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği ve Anfaş’ın  ortaklaşa organizasyonuyla 4. Defa tüm Türkiye belediyelerini bir araya getirerek Şehircilikte yeni teknolojilerin konuşulduğu büyük bir organizasyon olarak bu yılda düzenlenecek.
 
Anfaş CityExpo gibi çok önemli bir organizasyonun gerçekleşmesinde, fuarımızı destek kapsamına alan ve sektör firmalarının fuara katılmalarını destekleyen KOSGEB’e ve bizleri destekleyen tüm diğer kurum, kuruluş ve kişilere, sonsuz teşekkür eder, bu başarılı fuarda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma başarılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
 
Anfaş CityExpo’nun tüm katılımcı ve ziyaretçilerimize yeni ufuklar, yeni ticari ilişkilere kapılar açması temennisiyle teşekkür eder, iyi fuarlar dilerim.
 
Saygılarımla,
Münevver Duran
Anfaş CityExpo Fuar Direktörü

20'den Fazla Ülkeye İhracat Yapan Cleanvac Temizlik Makinaları Anfaş CityExpo Fuarı'nda Ürünlerini Sergileyecek
CLEANVAC HAKKINDA
     
Cleanvac Temizlik Makinaları, Tektem Makina bünyesinde 1990'dan beri halı yıkama, koltuk yıkama, oto yıkama ve diğer sanayi tipi temizlik makinaları üretimi, sektöründe faaliyet göstermektedir. Genel Müdürlüğümüz İstanbul Ümraniyede bulunmaktadır. Temizlik makinaları üretim merkezimiz Adapazarı - Karasu'da bulunup 10.000 m2 açık alan 3.500 m2 kapalı alana, ayrıca Düzce - Akçakoca'da 10.000 m2 açık 2.000 m2 kapalı alanı bulunmaktadır. Fabrikalarımızda 30'un üzerinde motor üretimi gerçekleşmektedir.
 
Cleanvac Temizlik Teknolojileri, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge'den Tasarıma, kalıp üretiminden seri imalata kadar tüm hizmetlerini müşteri odaklı yapmaktadır.  Ayrıca temizlik sektörünün ihtiyaçlarını giderecek şekilde özel makina siparişleriylede müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.  TSE - ISO - CE gibi sertifikalara sahip olarak kalitesini kurumsal olarak tescil ettirmişdir.  Cleanvac Temizlik Makineleri 20'den fazla ülkeye ihracat yaparak devlet ekonomisine katkıda bulunmaktadır.
 
Dünya İçin TÜRKİYE’de Üretiyoruz.. 
 
Küresel kirlenmenin olduğu dünyamızda temizlik makinalarına olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Çeşitli büyüklükteki alanları yoğun ve zor kirlerden hızlı ve ekonomik olarak arındırmak amacıyla Cleanvac geniş bir kompact ürün hattını müşterilerine sunmaktadır.
 
Cleanvac; Vakumlama, Fırçalama, Yüksek Basınçlı Su Püskürtme ve Buhar Teknolojilerini kullanarak ürettiği onlarca çeşit makinaları kompact ürün tasarımlarıyla birleştirerek yüksek verimli makinaları ile dünya pazarındaki haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Ayrıca Cleanvac, müşterilerinin özel projelerle, sağlanması gereken temizlik sistemlerine de uygun çözümler sunmaktadır

1990 Yılından Bu Yana Plastik İç ve Dış Mekan Mobilyaları Üreten TILIA Anfaş CİtyExpo Fuarı'nda
SAVAŞ PLASTİK A.Ş., TILIA markasıyla 1990 yılından bu yana plastik iç ve dış mekan mobilyaları üretmektedir.
 
Başlıca aktivitelerimiz;
- Plastik iç & dış mekan mobilyaları
- Hotel, Cafe ve Restoran’lar için Contract Mobilyalar
- Plastik Çöp Konteynerleri
 
Üretimimizin yaklaşık olarak %50’sini, 50’nin üzerinde ülkeye ihraç ediyoruz.
 
Firmamız aşağıda belirtilen belgelere sahiptir:
 
 
- ISO 9001:2008 Toplam Kalite Sertifikası
- EN 840 Çöp Konteyneri TSE Sertifikası
- TUV, CATAS, LP FRANCE Contract Ürünlerimizin Kalite Sertifikası
 
Asıl hedefimiz, TILIA adı altında kalitemizi de arkamıza alarak yüksek müşteri memnuniyetine sahip olmak.

Çocuk Oyun Parkları Tasarımı ve Üretimi Konusunda Uzman DUSEPARK CityExpo Fuarı Zİyaretçileri İle Buluşacak
Çocuk Oyun Parkları tasarımı ve üretimi konusunda faaliyet göstermek üzere 1990 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Dusepark, sahip olduğu 20 yılı aşkın sektör tecrübesi, güvenilir ve kaliteli ürün geliştirme bilgisi ile faaliyet alanını Kent Mobilyaları’nı kapsayacak şekilde genişletmiştir. Mevcut talebi karşılayabilmek için 2007 yılında Kazan Sanayi Bölgesi içerisinde ikinci fabrikasını kuran Dusepark, vizyonu gereği güvenlik ve kalite standartlarından ödün vermeden ürün çeşitliliğini ve hizmet alanlarını genişletecek yatırımlarına devam etmektedir.

Uluslararası alanda rekabet eden ve bu doğrultuda üretim kalitesini ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 gibi uluslararası standartlarda gerçekleştiren Duse, TS 12427 Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, Kent Mobilyalarında TSE ve TSEK, Oyun Gruplarında TS EN 1176/2-3-4-5-6-11, Kalite Belgelerine de sahiptir. Kurumsal vizyonu doğrultusunda faaliyetlerinin kalitesi otoriteler tarafından belgelendirilmiş olsa da Dusepark’ın portföyünde bulunan ürünlere dair en değerli kalite göstergesi, beklentisi karşılanmış müşterilerinin memnuniyet ifadesidir. 

Kurumsal ve bireysel müşterileri de dahil olmak üzere tüm paydaşlarından aldığı güçle faaliyetlerini devam ettiren Dusepark “Kent Mobilyaları alanında küresel ölçekte tanınan en saygın 10 markadan biri olmak” vizyonu doğrultusunda aşağıda belirtilen kurumsal hedefleri benimsemekte ve tüm planlamasını bu hedefler doğrultusunda gerçekleştirmektedir; 
 
çocuk oyun gruplarında, çocukların hem eğlenerek vakit geçirmelerini sağlayacak hem de pedagojik gelişimlerini destekleyecek ürün tasarımlarıyla sağlıklı büyümelerine katkıda bulunmak,
kent mobilyalarında, dış mekan spor aletlerinde yetişkinlerin sportif aktivitelerini gerçekleştirmelerine, bank, piknik masası ve kameriyeler ile açık alanda konforlu bir dinlenme ortamı elde etmelerini sağlamak,
tüm üretim aşamalarında çevreyle dost yöntemler kullanmak,
ve tüm ürün portföyünde kullanıcı tecrübesini ve ihtiyaçlarını tasarımın en temel ilkesi olarak kabul etmek ve bu ihtiyaç doğrultusunda üretim gerçekleştirmek.

Kioks Görüntüleme Teknolojileri ve Optik Makinalarda Öncü İsim Uğur Optik Makina CityExpo Fuarında Yerini Aldı
Uğur optik makina  1993 yılında kurulmuştur. Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketimizin ana faaliyet konusu optik makinaları  ve kiosk görüntüleme teknolojileri imalat, ihracat ve ithalatıdır. Bayilikler yoluyla tüm Türkiye’de hizmet vermekteyiz.
       
Uğur Optik olarak geleceğe yönelik atılım ve girişimlerimizde güçlü bir liderlik öncülüğünde “UĞUR OPTİK” ilkesini hayata geçirmeyi, istikrarlı büyümeyi, kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirmeği, ürünlerimizle iç ve dış pazarlarda aranan bir marka olmayı hedefledik bunu da daha ileriye götürmek içinde ARGE departmanımzı kurduk.

Kurumsal bir yapı içinde misyonumuz, optik piyasasında kullanılan her türlü malzeme ve makinanın dünyadaki en kaliteli ve en uygun fiyatlısını müşterilerimize ulaştırmaktır.

Uğur Optik Makna olarak alt yapımızı teknolojinin gereklerine uygun olarak sürekli geliştirmekteyiz. Müşterilerimizle ilişkilerimizde, güven ve iş ahlakını öncelikli prensipler arasında tutmakta, doğru iş için doğru ürünü müşterilerimize vermeye çalışıyor ve sürekli eğitimlerle destekliyoruz. Tüketicilerin sürekli olarak tercih ettiği alırken ve tüketirken güven duyduğu, standart ve kusursuz hizmet sağlamağa çalışıyoruz.

Kuruluşumuz, kaliteden ödün vermeden, her türlü faaliyet alanımızda daima teknoloji ile bütünleşerek rekabetçi ve dinamik bir büyümeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi ürünler üretmeyi amaç edinmiştir. Bu prensbimiz çizgisinde göz odaklama cihazımızı (CENTERVISION) üreterek Türkiye ve tüm dünya optik sekterüne sunmuş ve Centervısıon ihracatına başlamış durumdayız. Amerika, Kanada, Uruguay ve İtalya başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracatımız devam etmektedir. Göz odaklama cihazımız Centervısıon  optik alanında,  dünyada ençok tercih edilen marka konumundadır.

Uğur optik makina yılların vermiş olduğu tecrübe ve alt yapısıyla ürün gamını genişletmeye yeni ürünler üretmeye devam etmektedir. Başta Kamu sektörü, Turizm sektörü, Sağlık sektörü, Perakende sektörü, Ulaşım sektörü ve Finas sektörü gibi bir çok sektörde daha kullanılan İç ve Dış Mekan Kioslar (Touch, Non touch), Çoklu Ekranlar, Mirror Tv’ler (Ayna Tv) ve Dijital Kürsüler üretmektedir. 

Uğur optik makina olarak CityExpo fuarında yerimizi aldık. Optik makinalar ve kioks görüntüleme sistemlerindeki modern donanımlarımızı tüm ziyaretçilerimize sergilemeye hazırız
 
CityExpo 2013 Ziyaretçilerini Ağırlamaya Devam Ediyor
Belediyelerin, valiliklerin, il özel idarelerinin, karayollarının, DSİ'nin, Devlet Malzeme Ofisi'nin, kamu kuruluşlarının, kooperatiflerin, organize sanayi sitelerinin, üniversitelerin alt yapı ve üst yapı ihtiyaçlarından en son teknoloji doğrultusunda yararlanmasını sağlayan CityExpo bugün ve yarın da konuklarını ağırlamaya devam ediyor
 
12»
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler